Joanna
25 czerwca 2026
Stanowczo odradzam
Stanowczo odradzam. Montaż ogrzewania gazowego miał trwać 5 dni, a po ponad 4 m-cach wykonawca porzucił prace. Zostawił liczne usterki, uszkodził instalację elektryczną budynku, a poprawa błędów kosztowała mnie już kolejne tysiące. Po trzech dniach zdemontowano bojler elektryczny, zostawiając mnie bez ciepłej wody w zimę stulecia. Od wtedy prace praktycznie stanęły. Niemal wszystkie próby kontaktu były z mojej strony. Nieraz słyszałam, że będą „jutro”, lub „w przyszłym tygodniu”, ale najczęściej nikt się nie pojawiał, a telefony i smsy były bez odpowiedzi. W trakcie prac doszedł wcześniej nieuzgodniony koszt 6000 zł za prace kominiarskie. Jakość wykonania prac była bardzo niska. Panele położono nieprawidłowo i nie zamontowano listew. Przełożono 1 z 2 uzgodnionych włączników, a drugi wraz z gniazdkiem zostawiono wiszące na kablach. Tynk odpada, nie wszystkie otwory po rurach zostały zabezpieczone, a za grzejnikami zostawili dziury. Podczas ostatniej wizyty wykonawcy przecięli 5 przewodów mimo wcześniejszego ostrzeżenia, że mogą tam być. Teraz w częściach wspólnych nie ma prądu. Wycięli je tak, że nie dało się złączyć. Pod prysznicem zostawiono niezaizolowane przewody, a w łazience rozkutą ścianę i otwór w kominie. Pomimo zgłaszania zagrożenia firma przestała odbierać telefony. Musiałam zatrudnić innych fachowców. Dodatkowo zapłaciłam za poprawne wykonanie przyłączy gazowych oraz naprawę nieszczelnej instalacji wodnej. Kolejni specjaliści stwierdzili nieprawidłowy montaż pieca, błędnie zamontowany filtr, brak odprowadzenia skroplin oraz zastosowanie rur o niewłaściwej średnicy. Według ich oceny cała instalacja wymaga wykonania od nowa. Nie dostałam dowodu zakupu pieca, więc nie mam gwarancji. Uszkodzono też blat kuchenny. Firma wzięła wynagrodzenie, nie wywiązała się z terminu i odmówiła dokończenia prac.
Plusy
Nic
Minusy
Jakość, czas, profesjonalizm, odpowiedzialność, wykonanie, podejście do klienta, skończyć to za co wzięło się pieniądze, nie niszczyć innech rzeczy