Mateusz
20 czerwca 2026
NIE POLECAM
NIE POLECAM! Przeglądając social media, natknąłem się na jej reklamy i z racji, że była źle ustawiona, to ją skomentowałem. Oczywiście Agnieszka nie była w stanie przyjąć konstruktywnej krytyki do siebie, więc postanowiła, że mnie w wiadomości prywatnej zwyzywa - za nic! 😅 Samo to już pokazuje z kim mamy do czynienia i lepiej uwazać na tę osobę, szczególnie, że wybór projektantów jest dość duży. Bardzo toksyczna osoba z problemami. patologia